Časté dotazy

Sestavili jsme odpovědi na vaše nejčastější dotazy:

Zakoupení jízdních dokladů můžete realizovat hotovostní platbou nebo elektronickými kartami.

V případě, že na trati nebude signál pro využití platebního terminálu, prosíme o pochopení, když po vás personál bude vyžadovat platbu v hotovosti. Za možné vzniklé potíže se omlouváme.

Provozní doba zákaznického centra:
pondělí–pátek 05:30–17:30
sobota–neděle 07:30–15:30

Do vozidla je možno dle předpisů vzít až 4 jízdní kola. Místo pro jízdní kolo negarantujeme. Přednost mají kočárky a invalidní vozíky. Tudíž si, prosím, zakupte jízdní doklad za kolo až po nástupu do vozidla u našeho jízdního personálu. Děkujeme.

Die Länderbahn CZ nabízí jízdní doklady DÚK (v úseku Jirkov - Deštnice, Osek - Domoušice), jízdní doklady PID (Lužná - Deštnice, Rakovník - Domoušice), jízdní doklady DLB na určité úseky (viz příloha) a jízdní doklady OneTicket. Všechny jízdní doklady je možno zakoupit u našeho jízdního personálu ve vozidle bez přirážky.

Tarif spol. DLB CZ PDF - 130.86 KB

Turistická linka T7 se v loňské sezóně 2020 ukázala jako velice atraktivní.

Na úseku Chomutov - Vejprty zaplatíte standardní jízdné v tarifu DÚK. Cenu si spočítejte podle:

http://kalkulator.dopravauk.cz/

Pokračujete-li dále do Německa, můžete si do Cranzahlu zakoupit jízdní doklad DLB v jednotné výši 60,- Kč. Je možné také koupit jízdní doklad VMS, který stál v loňské sezóně 3,60 € (cena je orientační). Máte-li v plánu jet dále například do Chemnitzu, Annabergu, Drážďan, zakupte si na tuto cestu jízdní doklad VMS. Náš vlakový personál má k dispozici odbavovací zařízení spolku VMS a jízdenku Vám v eurech prodá.