Aktuálně

Milé děti, 1. září vám ve vlacích Die Länderbahn budou průvodčí rozdávat drobné dárečky a cukrovinky. Věříme, že vám tím zpříjemníme den a zároveň vám tímto chceme popřát hodně úspěchů, dobré spolužáky, fajn učitele a po celý školní rok samé veselé a příjemné zážitky. Milí cestující, pokud máte s 1. zářím a začátkem školního roku spojenou nějakou veselou historku, podělte se s námi o ni. Těšíme se na Vaše komentáře, případně Vaše fotografie. Pěkný den, DLB CZ.

Více

Dne 17.8.2021 bude pokladna v Lounech žel. st. uzavřena z důvodu probíhajících rekonstrukcí ve výpravní budově a stěhování pokladny. Telefonická infolinka zákaznického centra bude 17.8. běžně k dispozici. Dne 18.8.2021 bude pokladna v Lounech dočasně a provizorně přemístěna do prostor naproti bývalým veřejným toaletám v přízemí vpravo. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, Strana přátel piva Vás zve na 44. ročník Pochodu života. Do Domoušic bude ze stanice Louny vypraven posilový spoj, takže neváhejte a zúčastněte se této zajímavé akce.

Více

Dne 26.6.2021 vyjede v 08:10 první vlak z Chomutova až do německého Cranzahlu. Tímto je zahájen provoz mezi stanicemi Vejprty a Cranzahl, který potrvá až do 3.10.2021. Turistické vlaky budou obsluhovat německý Cranzahl i ve dnech českých státních svátků.

Více

Vážení cestující, z důvodu uzavírky železničního přejezdu Domoušice - Filipov ve dnech 17.5. - 23.5.2021 NEBUDEME v těchto dnech obsluhovat zastávky náhradní autobusové dopravy Domoušice, Filipov a Kounov, škola. Využijte proto, prosím, zastávku u vlak. nádraží v Domoušicích a v obci Kounov zastávku Kounov, rozcestí. Cestující do / z Mutějovic, prosím, využijte taxislužbu, která bude pro naši společnost zajišťována na trase Kounov, rozcestí - Mutějovice a Mutějovice - Kounov rozcestí. Taxislužbu si přivolejte na tel. čísle 776 330 133. Děkujeme za pochopení. Hezký den Die Länderbahn CZ

Více

Milí cestující, turisté, cyklisté a výletníci, společnost Die Länderbahn vypraví dne 1.5. svoje první vlaky z Chomutova do malebného prostředí Krušných hor s cílovou stanicí Vejprty. Provoz linky T7 bude opět zajištěn o víkendech a ve dnech státních svátků. Poslední vlaky budou vypraveny 3.10.2021. V důsledku současné situace zatím není možné spojení s německým Cranzahlem. O znovuotevření hranic a možném znovuzahájení provozu do Cranzahlu Vás budeme včas informovat. Přejeme šťastnou cestu a vydařené výlety. Tým DLB CZ

Více

Vážení cestující, dne 24.4.2021 - 6.6.2021 je zavedena na trase U14 mezi stanicemi Žatec - Lužná autobusová doprava. V případě, že chcete přepravovat jízdní kola, prosíme, nahlaste tuto skutečnost alespoň 24 hodin předem na zákaznické lince, neboť přeprava kol v samotném autobusu, je velmi omezená a přeprava kočárků má před přepravou kola přednost. Zajistíme přistavení většího autobusu nebo za autobus připojíme vozík. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, věnujte, prosím, pozornost následujícímu oznámení o zavedení autobusové dopravy na trati U12 na úseku Domoušice - Rakovník. Nepřetržitá výluka traťové koleje začíná dne 2.4. v 10:00 a končí 27.5.2021 ve 20:00. Oproti pravidelnému jízdnímu řádu navíc obsluhujeme autobusovou zastávku v Janově a neobsluhujeme Hořesedly. Autobusy odjíždí z Rakovníka o pár minut dříve, prosím, najděte si svůj odjezd na výlukovém jízdním řádu. Spoje označené červeně písmenem R jsou rychlíkové autobusy, které jezdí v časech dle pravidelného jízdního řádu. A tyto aubotusy zajišťují přestupy na vlaky v žst. Rakovník, avšak obsluhují pouze zastávku Kounov, rozcestí. Cestujete-li s kolem, nahlašte tuto skutečnost, prosím, na našem zákaznickém centru. Tam také zavolejte i pro další bližší informace nebo se obraťte na e-mail: informace@laenderbahn.com. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Více

Vážení cestující, jaro s sebou přináší mnoho opravných prací na kolejích a na trati, proto bude organizováno hned několik náhradních autobusových doprav. Věnujte pozornost našim aktualitám na facebooku, na této stránce v záložce Výluky. Pro více informací se také můžete obrátit telefonicky na naší infolince nebo e-mailem na informace@laenderbahn.cz.

Více

Vážení cestující, z důvodu denních výluk traťové koleje zavádíme 8. a 9.2.2021 mezi Hřivicemi a Domoušicemi náhradní autobusovou dopravu. Autobusem bude denně nahrazeno pouze 8 vlaků v níže jmenovaném časovém rozmezí. Na přiloženém letáčku jsou také jmenované autobusové zastávky, které budeme obsluhovat. Děkujeme za pochopení, přejeme pěkný den.

Více

Vážení cestující, ve dnech 14. - 15.1.2021 budou vlaky na úseku Louny - Hřivice mezi 7:30 a 14:30 nahrazeny autobusy. Důvodem náhradní autobusové dopravy je výluka traťové koleje.

Více

Dne 1.1.2021 bude mít výjimečně pokladna a infocentrum provozní dobu od 8:30 do 16:30. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, během soboty 12.12.2020 budou na našich vozidlech pro Vás připraveny k odběru nové jízdní řády v tištěné podobě. Jízdní řád turistické linky T7 budeme distribuovat v průběhu zimních měsíců. Jízdní řády jsou také pro Vás k dispozici na pokladně v Lounech. Pěkný den. Die Länderbahn CZ s.r.o.

Více

Vážení cestující, moc se Vám omlouváme, ale dne 26.11.2020 bude vlak 6716 v úseku Louny - Most - Osek město a vlak 6757 v úseku Osek - Most - Louny - Louny město nahrazen autobusem. Vlak 6784 bude odřeknut. Prosím, přijměte naši omluvu za způsobené komplikace.

Více

Vážení cestující, dne 26.11.2020 budou vlaky 16818 a 16821 nahrazeny v celé své trase autobusy. Omlouváme se Vám za komplikace tímto způsobené.

Více

Vážení cestující, omlouváme se Vám za vzniklé nepříjemnosti s cestováním náhradní autobusovou dopravou dne 22.11.2020 v podvečerních hodinách, která přepravovala cestující z Lužné do Žatce. Z důvodu naplnění kapacity autobusu dopravce nezajel pro cestující na zastávce Milostín, čímž se dotčeným cestujícím, kteří na autobus čekali, taktéž velice omlouvá. Die Länderbahn

Více

Vážení cestující, ve dnech 29. a 30.10.2020 se konají denní výluky traťové koleje v úseku Lenešice - Most. 29.10. budou všechny vlaky od 7:30 do 17:30 a 30.10.od 7:30 - 15:30 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Zastávky pro náhradní autobusovou dopravu: Most – hlavní nádraží, parkoviště u nástupiště 1 A Obrnice – autobusová zastávka „Škola“ v ulici Mírová Bečov u Mostu – železniční zastávka Břvany – železniční zastávka Lenešice – železniční stanice. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, náhradní autobusová doprava mezi Mostem a Osekem město bude zavedena i po celý den 12.10.2020. Prosím, vezměte toto na vědomí. Děkujeme za pochopení, DLB.

Více

Vážení cestující, věnujte, prosím, pozornost výlukovým jízdním řádům pro linku U12. V současné době probíhá souběh tří výluk z traťové koleje. Výluka Domoušice - Rakovník končí dnem 30.9.2020, výluka Louny - Lenešice (Břvany) trvá v období 29.9. - 1.10.2020 a výluka Most - Osek probíhá v období 29.9. - 9.10.2020. Děkujeme za pochopení. DLB CZ

Více

Vážení cestující, z důvodu nepřetržité výluky z traťové koleje budou vlaky na úseku Lužná - Žatec linky U14 nahrazeny autobusovou dopravou. V případě, že cestujete s kolem, prosím, nahlašte tuto skutečnost min. jeden den před cestou na našem infocentru. Děkujeme.

Více

Vážení cestující, provoz na lince U12 bude částečně nahrazen autobusovou dopravou na následujících spojích a trasách: 6756 Louny město - Osek 6709 Osek - Domoušice 6712 Domoušice - Louny. O dalších eventuálních nahrazených spojích Vás budeme informovat. Náhradní autobusovou dopravu zajišťuje Kavkabus. Zaměstnanci Chemopetrolu, prosím, využijte naše obvyklé autobusové zastávky u hlavní silnice. Autobus k vlakovým zastávkám nebude zajíždět. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, ve dnech 8.7. a 13. - 21.7. bude probíhat výluka z tratě Most - Osek a železniční doprava bude zajištěna autobusy. Pro více informací si stáhněte přiložené materiály. Děkujeme za pochopení. DLB CZ

Více

Vážení cestující, v období mezi 3.7.2020 až 30.9.2020 budou vlaky mezi Domoušicemi a Rakovníkem nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Pro detailnější informace si, prosím, zobrazte přiložený výlukový jízdní řád. Děkujeme.

Více

Vážení cestující, dnes, tj 24.6. zavádíme náhradní autobusovou dopravu na následující vlaky a úseky: 6730 Louny - Most, 6753 Most - Louny město, 6756 Louny město - Louny. Náhradní autobusovou dopravu zajistí společnost Dankobus. Zastávky pro náhradní autobusovou dopravu budou na železničních zastávkách a u železničních stanic. Nejsou dány další zastávky mimo trať. Autobus zajíždí ke všem žel. zastávkám. Děkujeme za pochopení.

Více

Vážení cestující, od zítřka tj. od 3.6.2020 až do konce výluky Louny - Hřivice NEBUDE zastávkový autobus stavět u přejezdů Louny - střed a Louny město. Náhradní zastávky budou od zítřka nově v ulici Osvoboditelů - MHD zastávka u Billy (autobusového nádraží) a na MHD zastávce Sokolovna. Zastávky budou označeny symbolem naší společnosti. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Více

Vážení cestující, ve dnech 1. - 10.6.2020 bude probíhat výluka na lince U12 na úseku Louny žel.stanice - Hřivice. Provoz bude nahrazen autobusy. Výluka bude organizována dvěma trasami: Přímým spojem, který pojede z Loun žst do Hřivic, kde si cestující nastoupí do vlaku a budou pokračovat do Rakovníka. Zastávkovým spojem, který bude stavět na zastávkách Louny střed (ul. Fügnerova), Louny město, Jimlín - Zeměchy, Opočno u Loun, Touchovice a Hřivice. Návaznost na vlak v Hřivicích není zajištěna. Objízdná trasa kolem Touchovic je časově značně náročnější, proto přípoj na vlak do Rakovníka není zajištěn. Všem se omlouváme za komplikace.

Více

Vážení cestující, na trati linky U14 mezi Žatcem a Lužnou bude ve dnech 23. - 29.5. 2020 probíhat výluka a všechny vlaky budou nahrazeny autobusovou dopravou. Jízdní řád najdete v sekci Výluky. Děkujeme za pochopení. Tým Die Länderbahn CZ s.r.o.

Více

Vážení cestující, turisté, od 1.5.2020 bude umožněna přeprava kol ve vozech na území Ústeckého kraje. Zahájení turistické linky T7 se předpokládá k 16.5.2020, pokud se nezmění opatření v souvislosti s Covidem-19. Sledujte aktuality, o změnách Vás budeme informovat. Krásný den. Tým Die Länderbahn

Více

Plánovaná omezení v dopravě!!! Vážení cestující, věnujte, prosím, pozornost těmto informacím o nahrazení vlaků autobusovou dopravou během příštího týdne. 27.4. - linka U12, úsek Louny - Hřivice, nahrazeny budou vlaky číslo 6703, 6730, 6751, 6754, 6705, 6706, 6753, 6756, 6707, 6708, 6733, 6732, 6709, 6710 Zastávky: Louny žel.stanice - před staniční budovou, Louny střed u žel. přejezdu, Louny město - u žel. přejezdu, Jimlín - autobus. zastávka Jimlín - Zeměchy, Opočno u Loun - autobus. zastávka u železničního přejezdu, Touchovice - autobus. zastávka ve vsi a Hřivice - před staniční budovou. 27.4. - linka U14, úsek Jirkov - Březno u Chomutova, nahrazeny budou vlaky č. 16804, 16807, 16808, 16809, 16810, 16811. Zastávky: Jirkov - před staniční budovou, Chomutov město - autobus. zastávka v ul. Čelakovského, Chomutov Palackého - autobus. zastávka v ul. Palackého, Chomutov žel.st. - před staniční budovou a Březno u Chomutova - před staniční budovou. 28.4. - 30.4. - linka U12, úsek Louny předměstí - Hřivice, nahrazeny budou vlaky č. 6730, 6703, 6705, 6706, 6707, 6708, 6733, 6732, 6709, 6710. Zastávky: Louny předměstí - za staniční budovou, Jimlín - autobus. zastávka Jimlín - Zeměchy, Opočno u Loun - autobus. zastávka u žel. přejezdu, Touchovice - autobus. zastávka ve vsi, Hřivice - před staniční budovou. Prosím, vezměte na vědomí, že všechny autobusové zastávky jsou zastávky na znamení, prosím, pokud chcete nastoupit, dejte řidiči jasné znamení, že tak chcete učinit.

Více

Milí cestující, na základě rozhodnutí hejtmana Ústeckého kraje o regulačních opatřeních v dopravě se RUŠÍ OMEZENÍ, která byla učiněna v minulém měsíci s ohledem na šíření Covid-19. OD 14.4.2020 BUDOU JÍZDNÍ DOKLADY PRODÁVÁNY VE VOZECH A CESTUJÍCÍ BUDOU ODBAVOVÁNI NAŠÍM JÍZDNÍM PERSONÁLEM. Opatření týkající se roušek a povinnosti zakrytí úst a nosu nadále PLATÍ. Rádi bychom Vás ujistili, že naše vozy jsou a budou nadále desinfikovány se zvýšenou frekvencí nejen v noci, ale i v průběhu dne.. Vlakový personál je vybaven ochrannými pomůckami a desinfekčními prostředky tak, abychom zamezili šíření koronaviru. TÝM LÄNDERBAHN VÁM PŘEJE VESELÉ VELIKONOCE!

Více

Vážení zákazníci, od 1.3.2020 platí nová provozní doba pokladny Louny a zákaznického centra. Nová provozní doba: Po - Pá: 5:30 - 17:30 So - Ne: 7:00 - 15:00

Více

Vyjíždíme 15. 12. 2019 a zajistíme mobilitu na třech tratích, a to linkách U12, U14 a T7.

Více